BRATISLAVA- MANCHESTER, SPIATOČNE ZA 60€

Navštívte MANCHESTER,tvár kolísky vzdelávania a kultúry. Priamo z Bratislavy v termíne od 25.4-2.5 so spiatočnou letenkou za 59,54€. Poletíte so spoločnosťou Ryanair a so sebou si môžete zobrať príručnú batožinu: 1 ks do 10 kg a 1 ks do 3 kg.

REZERVÁCIA TU:

Mesto Vám ponúka množstvo zaujímavosti, ktoré treba rozhodne vidieť. My Vám prinášame zopár top miest, ktoré si nenechajte ujsť.

  • Castlefield Urban Heritage Park. Nachádza sa severne od centra a ide o prerobené sklady, továrne a kanály. Keď si tu oddýchnete a načerpáte nové sily, navštívte aj Múzeum vedy a techniky.
  • Ak patríte medzi futbalových fanúšikov a nedostali ste sa k lístku, hlavu si nad tym netrápte. Pokojne sa pridajte k ostatným a fandíte v niektorom z množstva barov.
  • Manželky a priateľky slávnych futbalistov z Manchestru trávia sobotné popoludnia v značkových obchodoch vo West Ende a na námestí St Anne´s Square. Ich matky majú radšej klasiku – neďaleký obchodný dom Marks and Spencers, ktorého manchesterská verzia je najväčšia v celej krajine. Ak vám viac vyhovuje alternatívny štýl alebo nemáte zlatú kreditku, skúste second handy a excentrické obchodíky a stánky v Northern Quarter.
  • Za jedlom sa vydajte do centra. Situovaná štvrť Chinatown je síce známa, ale nemôže konkurovať predmestskému tajomstvu Manchestru – lokalite Rusholme, kde o svoje miesto na slnku bojuje viac ako 50 indických a pakistanských reštaurácií na tzv. Curry Mile alebo „Karí míli“ na Wilmslow Road. K najväčším reštauráciám patrí Shere Khan, lenže konkurencia je tu tvrdá a každý Manchestran má svoj obľúbený podnik.
  • Po večeri je čas ponoriť sa do víru manchesterských zvukov. Študentské bary a kluby tohto mesta odchovali The Smiths, Oasis, New Order a mnohé iné špičkové britské skupiny z 80. a 90. rokov minulého storočia. V podnikoch ako Band on the Wall alebo South si v ktorúkoľvek noc môžete vybrať medzi slávnymi alebo debutujúcimi kapelami a sólistami.Po večeri je čas ponoriť sa do víru manchesterských zvukov. Študentské bary a kluby tohto mesta odchovali The Smiths, Oasis, New Order a mnohé iné špičkové britské skupiny z 80. a 90. rokov minulého storočia. V podnikoch ako Band on the Wall alebo South si v ktorúkoľvek noc môžete vybrať medzi slávnymi alebo debutujúcimi kapelami a sólistami. Ak sa cítite, že ešte vydržíme ruka v ruke s nočným zivotom, navštívte najvychytenejšie bary a najlepšie diskotéky. Tie sú na Canal Street a v jej okolí. Väčšina barov je otvorená do druhej ráno a na rozdiel od Londýna nemusíte platiť vstupné, a tak môžete korzovať, až kým neobjavíte to pravé miesto. Cruz 101, Essential a Poptastic sú ideálne na tanec a v Hollywood Showbare je zase kabaret, travesty šou, speváci a piano bar.
BRATISLAVA- MANCHESTER, SPIATOČNE ZA 60€
5 (100%) 1 vote