BUDAPEŠŤ-TREVISO (BENÁTKY), SPIATOČNE ZA 58 €

Ešte nemáte plán na Valentína? Čo tak romantické Benátky. V termíne od 7.- 16.2 ich môžete navštíviť so spoločnosťou Ryanair so spiatočnou letenkou za 58,37€. REZERVÁCIA TU

Americký spisovateľ Truman Capote raz povedal, že Benátky sú ako zjesť celú krabicu likérových bonbónov na jedno sedenie. A mal pravdu. Pozerajúc na storočné stavby, rovnako staré kaviarne, lagúny po ktorých sa plavia gondoly, nadobúdame pocit, že sme sa ocitli v úplne inom svete a v úplne inom období. Benátky sú neodolateľné“.

Niečo o meste: Benátky-Venezia je prístavné mesto v severnom Taliansku, ktoré leží uprostred vnútorného mora dlhého asi 40 km, v tzv. Lagúne. Pre svoj pôvab patrí k mestám najnavštevovanejším a to nielen turistami, ale aj filmármi a umelcami. Fakt, že sa môžete cítiť akoby ste chodili po vode, robí z mesta celosvetovú atrakciu a ľahko tento povznášajúci pocit vymeníte za poznanie, že autobusmi sa tu voziť jednoducho nebudete. K prehliadke mesta patria aj prechádzky benátskymi uličkami, ktorých čaro je umocnené obchodíkmi so suvenírmi, tržnicami, kaviarničkami ale aj štýlovými reštauráciami.

 

 

 

BUDAPEŠŤ-TREVISO (BENÁTKY), SPIATOČNE ZA 58 €
Ohodnoťte článok