FRANCÚZSKO, BRATISLAVA – PARÍŽ, SPIATOČNE LEN ZA 63 €

Navštívte elegantný Paríž priamo z Bratislavy teraz za akciovú cenu 62,98 € v termíne od 23. – 30.9. Poletíte s nízkonákladovou spoločnosťou Ryanair.

REZERVÁCIA TU:

Vychutnajte si dobré červené víno, poseďte v kaviarni, kráčajte pozdĺž Seiny a nie len to. Paríž je miesto, ktoré vám ponúkne množstvo zážitkov. Keď prejdete všetky povinné zastávky ako Eiffelovku, Notre Dame, či Louvre, nezabudnite aj na:

  • Centrum Georgea Pompidoua, vrcholné diela francúzskej secesie sa zase oplatí ísť do múzea D’Orsay na náprotivnom brehu Seiny do budovy, ktorá pôvodne slúžila ako železničná stanica.
  • palác Louvre- kde nechýba Mona Líza, vyše 5tisíc obrazov a kvantum zbierkových predmetov.
  • Luxemburské záhrady – výborne miesto na oddych v srdci Paríža. Okrem toho tu môžete obdivovať Luxemburský palác.
  • Víťazný oblúk – dal ho postaviť Napoleon na znak svojej sily.
  • Champs Élysées, najprestížnejší parížsky bulvár. Vďaka mnohým luxusným butikom a podnikom patrí k najznámejším uliciam na svete, vychutnajte si preto tunajšiu atmosféru posedením v kaviarničke pri pravom francúzskom víne a croissante.
  • Kabaret Moulin Rouge – je svetoznámy francúzsky kabaret na Boulevard de Clichy v štvrti Montmartre v Paríži. Kabaret vybudoval v roku 1889 Joseph Oller, vlastník známej Olympie. Za mnoho desaťročí sa v priestoroch Moulin Rouge predstavilo veľa slávnych umelcov, ako napríklad La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbertová, Jane Avrilová, Mistinguett, Le Pétomane, Édith Piaf, Ella Fitzgerald, La Toya Jackson a veľa ďalších. O tomto kabarete bolo tiež natočených niekoľko celovečerných filmov, filmových dokumentov a poviedok.

 

FRANCÚZSKO, BRATISLAVA – PARÍŽ, SPIATOČNE LEN ZA 63 €
Ohodnoťte článok