NOVÁ PRAVIDELNÁ LINKA Z BRATISLAVY DO KYJEVA

Letecká spoločnosť Ryanair oznámila spustenie novej pravidelnej leteckej linky z Bratislavy do Kyjeva- Borispolu s frekvenciou 3krát týždenne. Cena jednosmernej letenky začína od 10 €.

Nová linka bude v prevádzke od nového zimného letového poriadku, teda od 2. novembra 2018. Ryanair spustením nových liniek vstupuje na ukrajinský trh. Ukrajina sa tak stane už 36. krajinou, kam spoločnosť Ryanair prevádzkuje svoje lety. Linka na Ukrajinu je pritom už siedmou úplne novou pravidelnou linkou, ktorú otvorí Ryanair z Bratislavy počas roka 2018.

Koncom marca začína Ryanair lietať z Bratislavy do Burgasu v Bulharsku, na Maltu, na Pafos na Cypre a do Solúna v Grécku (všetky nové linky s frekvenciou 2 x týždenne), od 1. júna otvorí novú linku do Eindhovenu v Holandsku (2 x týždenne, od októbra 3 x týždenne) a od 28. júna pridá aj úplne novú pravidelnú linku do Dalamanu v Turecku a späť (1 x týždenne). Ryanair bude počas leta lietať z Bratislavy do 25 destinácií, čo je najvyšší počet pravidelných liniek od vstupu dopravcu na bratislavské letisko v roku 2005.

NOVÁ PRAVIDELNÁ LINKA Z BRATISLAVY DO KYJEVA
2 (40%) 1 vote