Ryanair lacné letenky

„Stovka smerov, najvýhodnejšie ceny!“

Nechaj sa inšpirovať akciovými letenkami na rok 2017 od  nízkonákladovej spoločnosti Ryanair.

Miláno na 6 dní  od 34 eur spiatočne. Druhé najväčšie mesto Talianska je príťažlivé aj mimo hlavnej letnej sezóny. Ak navštívite Miláno v akciovej cene napríklad v marci, vyhnete sa návalu turistov a takmer všetky pamiatky budete mať ako na dlani. A tak si pokojne prejdete Milánsky dom, Piazzu Mercanti, galériu umenie Pinacoteca di Brera a mnoho iného.

Paríž na 4 dni od 47 eur spiatočne. Ryanair počas mesiaca lásky pripravil akciové letenky aj do Paríža. Teraz ho môžete pohodlne navštíviť priamo z Bratislavy aj vy. Mesto si podmaní všetky vaše zmysli. Chce aby ste ho videli, počuli, chytili, ochutnali a cítili. Toto čarovné mesto je stvorené na potulky po úzkych uličkách, kde na každom rohu rozvonia káva a čerstvo upečené croissanty. Každú štvrť Paríža uvidíte z jedinečného Víťazného oblúka. Samozrejmosťou zostáva azda najväčšia atrakcia v Paríži a to Eiffelova veža. Avšak nezabudnite ani na múzeá ( Museé du Louvre, Rodin), Parížske katakomby, Sacré Coeur a mnoho iných zaujímavých pamiatok.

Kodaň na 8 dní od 40 eur spiatočne. Kodaň, často nazývaný aj ako Benátky severu. Hlavne mesto Dánska leží vo východnej časti Dánskeho kráľovstva. Symbolom mesta sa stala malá morská panna (bronzová socha) z rozprávok H. Ch. Andersena, ktorý tu má svoj pamätník i miesto posledného odpočinku. O Kodani sa často hovorí ako o meste vzdelania a mestom múzeí. Medzi hlavné atrakcie patrí zábavný park Tivoli, ZOO, bývalí kráľovský palác a architektúra starého mesta.

Trapani na 7 dní od 60 eur spiatočne. Trapa leží na západnom pobreží Siciílie. Rybársky prístav, mesto dvoch morí, ale aj vstupná brána do Talianska. Mesto, ktoré pomaly ale isto odhaľuje svoj potenciál. Na jednom mieste zažijete taliansky temperament, arabský kolorit a africké teploty. Mesto je príjemne navštíviť na jeseň alebo na jar keď sa zobúdza okolitá flóra. Milovníci jedla sa práve v Trapani zamilujú do sladkých jedál (slané potraviny si radšej zoberte z domu) a morských plodov vrátane rýb. Trapani patrí medzi naše najobľúbenejšie mestá v Taliansku ak nechcete len tak vylihovať na pláži.

Ryanair lacné letenky
5 (100%) 32 votes