TALIANSKO, BUDAPEŠŤ – TREVISO (BENÁTKY), SPIATOČNE ZA 37 €.

Navštívte talianske mesto Treviso (30km) od Benátok v termíne od 15. – 22.11 so spiatočnou letenkou len za 36,97 €. Poletíte s nízkonákladovou leteckou spoločnosťou Ryanair. So sebou si môžete zobrať príručnú batožinu  1 ks do 10 kg (55cm x 40cm x 20cm)a  1 ks do 3 kg (35cm x 20cm x 20cm).

REZERVÁCIA TU

Treviso je talianske mesto v regióne Benátsko, hlavné mesto rovnomennej provincie. Nachádza sa tu letisko, kde pristávajú nízkonákladové letecké spoločnosti. Toto letisko je teda využívané aj ako letisko pre Benátky. Z Trevisa jezdia pravidelne vlaky aj autobusy, ktoré smerujú na všetky strany Talianska.

„Americký spisovateľ Truman Capote raz povedal, že Benátky sú ako zjesť celú krabicu likérových bonbónov na jedno sedenie. A mal pravdu. Pozerajúc na storočné stavby, rovnako staré kaviarne, lagúny po ktorých sa plavia gondoly, nadobúdame pocit, že sme sa ocitli v úplne inom svete a v úplne inom období. Benátky sú neodolateľné“.

Benátky-Venezia je prístavné mesto v severnom Taliansku, ktoré leží uprostred vnútorného mora dlhého asi 40 km, v tzv. Lagúne. Pre svoj pôvab patrí k  mestám najnavštevovanejším a to nielen turistami, ale aj  filmármi a umelcami. Fakt, že sa môžete cítiť akoby ste chodili po vode, robí z mesta celosvetovú atrakciu a ľahko tento povznášajúci pocit vymeníte za poznanie, že autobusmi sa tu voziť jednoducho nebudete. K prehliadke mesta patria aj  prechádzky benátskymi uličkami, ktorých čaro je umocnené obchodíkmi so suvenírmi, tržnicami, kaviarničkami ale aj štýlovými reštauráciami.

TALIANSKO, BUDAPEŠŤ – TREVISO (BENÁTKY), SPIATOČNE ZA 37 €.
Ohodnoťte článok