Z BRATISLAVY DO PARÍŽA CELOROČNE

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair dnes potvrdila, že linka z bratislavského letiska do Paríža bude lietať celoročneLinku z Bratislavy do Paríža-Beauvais doteraz prevádzkovala len ako sezónnu linku počas letného letového poriadku od konca marca do konca októbra. Po novom ju bude prevádzkovať aj počas zimy.

Linka bude v prevádzke 2krát do týždňa a cena spiatočnej letenky sa pohybuje okolo 70 €. Napríklad v termíne od 7.- 10.4 je cena spiatočnej letenky 78 €. REZERVÁCIA TU:

Celoročná linka do Paríža-Beauvais je už 5. novinkou, ktorú prináša dopravca Ryanair pre cestujúcich z Bratislavy. Koncom marca začne z Letiska M. R. Štefánika prevádzkovať 4 úplne nové letecké linky – na Maltu, do Burgasu v Bulharsku, na Pafos na Cypre a do Solúna v Grécku. Pričom ďalšiu úplne novú linku do Bologne otvoril Ryanair len vlani v októbri.

Od nového letového poriadku, ktorý začne od marca 2018 bude spoločnosť prevádzkovať z Bratislavy až 23 pravidelných letov, čo je historický počet liniek od začiatku pôsobenia Ryanairu na bratislavskom letisku (2005).

Letecká spoločnosť Ryanair bude počas letného letového poriadku prevádzkovať z/do Bratislavy nasledovných 23 pravidelných liniek: Alghero, Atény, Barcelona-Gerona, Birmingham, Bologna, Brusel-Charleroi, Burgas, Korfu, Dublin, Edinburgh, Leeds-Bradford, Londýn-Stansted, Madrid, Malaga, Malta, Manchester, Miláno-Bergamo, Niš, Palma de Mallorka, Pafos, Paríž-Beauvais, Rím-Ciampino, Solún/Thessaloniki

Z BRATISLAVY DO PARÍŽA CELOROČNE
5 (100%) 2 votes